We are open / Máme otevřeno

April 16, 2018
Events
We are open / Máme otevřeno

As a part of the We are open event, ARCHIP premises will be opened to public on 26th April from 6 PM to 10 PM.

ENG

ARCHIP:

Our students prepared installation called Outside In: Prague Happiness, Part II. The project is reflecting the reality, that public space is flooded with useless symbols. Why not swap them for new ones? Installation was designed together with student NGO Design Disco and an author Atoosou Ghanaei.

 

DOX:

Extended opening time, free entry and mainly interesting programme are expecting you in DOX on Thursday, April 26th as a part of the We are open 2018 event (Máme otevřeno 2018). Visit the current exhibitions or the airship Gulliver and take a look at the newly opened DOX+. We are open from 6 PM to 10 PM for free!

 

CZ

 

ARCHIP:

Naši studenti si pro návštěvníky akce připravili instalaci s názvem Outside In: Prague Happiness, Part II. / Zvenku - uvnitř: Šťastná Praha, část II. Projekt reflektuje skutečnost, že veřejný prostor je zaplavený ubíjejícími nepotřebnými symboly. Proč je tedy nevyměnit za nové? Instalace vznikla ve spolupráci se studentským projektem Design Disco a autorkou Atoosou Ghanaei.

 

DOX:

Prodloužená otevírací doba, vstup zdarma a zejména zajímavý program. To vše vás čeká ve čtvrtek 26. 4. večer v DOXu v rámci akce Máme otevřeno 2018Přijďte navštívit naše aktuální výstavy a Vzducholoď Gulliver! Budete moci nahlédnout i do nově otevřených prostor DOX+. Budeme mít otevřeno od 18h do 22h zdarma!

Od 18h a 20h proběhne divadelní inscenace Sněhen souboru Dr.amAS, která je součástí doprovodného programu výstavy Ladislava Svobody - Poruchy artistického spektra. V prostorách DOXu ji uvede Galerie Artwall. Více o akci na Máme otevřeno v DOXu | Dr.amAS: Sněhen.

Svou tvorbu prostřednictvím video ukázek v novém multifunkčním sále DOX+ představí rezidenční divadelní soubor Farma v jeskyni / Farm in theCave.
 
Máme otevřeno:

Máme otevřeno probíhá již osmým rokem a záměrem akce je představit kulturní bohatství a rozmanitost Prahy 7, která se v posledních letech suverénně profiluje jako pražský Art District. DOX je hlavním organizátorem akce, které se v roce 2018 účastní téměř 40 míst sídlících na Sedmičce.

Kompletní seznam míst a jejich program naleznete na Máme otevřeno 2018.